Kadınları erkeklerden soğutan davranışlar

Kadınları erkeklerden soğutan belli başlı şeyler var. Bunların bazıları ilk anda antipati yaratırken bazıları da ilerleyen zamanlarda hareketlerde kendini gösterir. Bu yazımızda kadınları erkeklerden soğutan davranışları inceleyeceğiz. Kadınları erkeklerden soğutan davranışlar :

En önemlisi bakımsızlık

Kendinize bakın. Hiçbir kadın kötü kokan, sapsarı dişleri olan, tırnakları uzamış, yüz kılları belli olacak kadar uzamış, ayakkabıları boyasız, kıyafeti ter içinde bir erkek istemez. Bunlara dikkat edin düzenli diş temizliğinizi, banyonuzu, kıl tüy temizliğinizi yapın, deodorant kullanın, üstünüze başınıza dikkat edin. Kaptan mağara adamı gibi gezinmeyin.

Aşırı kıskançlık

Aşırı kıskançlık yapıp karşınızdaki kadını bunaltmayın. Sürekli neredesin, kiminlesin tarzı sorular, şu saatte çevrimiçiydin gibi imalar karşınızdaki kişiyi bunaltır ve hem kendinize hem de karşınızdaki kişiye güvenmediğinizi gösterir.

Eski ilişkilerden bahsetmek

Eski ilişkilerinizden sürekli bahsetmeyin sadece sorulursa kısaca geçiştirin. Kesinlik eski sevgililerinizi aşağılayıcı ve suçlayıcı konuşmalar yapmayın. Böyle konuşmalar kadını soğutur ve kendisi hakkında da ileride neler söyleyebileceğinizi anlamış olur. Tabi ki eski sevgilileriniz hakkında çok övgü dolu da konuşmayın. Aksi takdirde hala ona ilginiz olduğunu unutamadığınızı düşünebilir.

Acelecilik

Acele etmeyin: Hemen canımlı cicimli konuşmalara başlamayın ki samimiyetiniz sorgulanmasın. Elini tutmaya, dokunmaya hızlıca sonuca gitmeye çalışmayan. Her şeyin bir sırası var. Hızlıca bir adım atayım derken onlarca adım geriye gidebilirsiniz.

Bencillik

Bencil olmayın. Her şeye siz karar vermeyin. Gidilecek mekanlara, yapılacak etkinliklere birlikte karar verin. Sürekli kendinizden; ne kadar başarılı, akıllı olduğunuzdan, insanlara haddini bildirdiğinizden falan bahsetmeyin. Ve sosyal medyada kendi gönderilerinizi beğenmeyin (çok itici bir davranış).

Erkek sohbeti yapmayın

Küfürlü ve argo konuşmalar kadınlara itici gelir, erkek arkadaşlarınızlayken evet ama sevgilinizleyken asla. Futbola çok önem verebilirsiniz ama karşınızdaki kadın için bunun hiç bir şey ifade etmediğini bilin. Çok fazla işlerden, arabalardan ve paradan da bahsetmemeye çalışın.

İlgisiz olmayın

İlgisiz olmayın. Sevdiğinizi belli edin. Doğum günü tanışma günü gibi önemli günleri hatırlayın. Uzun süre arayıp sormamazlık yapmayın. Ayrıca onun yanındayken ilginiz diğer kadınlara gitmesin. Kadınlar önemsenmek ister.


Ayrıca bakınız:

Erkeklerin sosyal medyada sık yaptığı hatalar

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir