Casanova’nın Kadınları Baştan Çıkarma Sırları

Casanova 18 yy’da yaşamış ünlü bir maceracı ve yazardır. Casanova’yı asıl ünlü yapan ve 200 yıldan bu yana popülerliğini korumasını sağlayan şey ise gelmiş geçmiş en çapkın adamlardan biri olmasıdır. Kadınlar üzerinde karşı konulamaz bir cazibesi olan Casanova’nın yazdığı kitaplardan yola çıkarak uyguladığı baştan çıkarma yollarından bazılarını inceleyelim. Casanova’nın Kadınları Baştan Çıkarma Sırları:

Casanova’nın ünlü bir sözüyle başlayalım:

Ateşin etrafında dönen böceklerden olmayın, ateşin ta kendisi olun.

1-Bir kadının kendini özel hissetmesini sağlamak için ona özel bir şeyler yapın

Casanova hiç bir zaman bir kadına ‘ne yapmak istersin’ , ‘nereye gidelim’  gibi şeyler sormaz. Yapılacak şeyleri en ince ayrıntısına kadar kendisi planlardı. Kadının kendini özel hissetmesini sağlamak için onu  şehrin en güzel sokaklarında gezdirir ve en gözde mekanlarına götürüp ona küçük sürprizler hazırlardı. Casanova’nın Kadınları Baştan Çıkarma Sırları

2-Gizliliğin cazibesini kullanın

Casanova sevgilileriyle daima baş başa olabilecekleri ortamlar hazırlamaya çalışırdı. Bir mekana gittiklerinde bile rahatsız edilmeyecekleri, dikkatlerini tamamen birbirlerine verecekleri, sadece birbirlerine konsantre olmalarını sağlayacak, sevgilisinin etraftan rahatsız olup utanmasına imkan vermeyecek ortamlar hazırlardı. casanova çapkınlık sırkarı

3-Ne kadar hayran olduğunuzu gösterin

Casanova sevgililerine onlara ne kadar hayran olduğunu göstermenin çeşitli yollarını arardı. Bunu kelimelerle anlatmak yerine göstermeyi severdi. Güzel kadın bunun farkındadır ve kendini seyretmeyi çok sever, bunu iyi bilen Casanova odasının duvarlarını aynalarla doldurur ve sevgilisine güzelliğin odanın her yerini kapladı nereye baksam bu güzelliği görüyorum derdi. Casanova’nın Kadınları Baştan Çıkarma Sırları

Casanova’nın ünlü bir sözü:  

Zeki bir kadına güzelliğiyle alakalı iltifat edin, güzel bir kadına ise zekasıyla alakalı iltifat edin

4- Ona ne düşündüğünü sorun

Casanova  birini tavlamak için saatlerce uğraşmaktan hoşlanıyordu. Saatlerce sohbet etmeyi onun düşüncülerini öğrenip bunlar üzerinden sohbet etmeyi seviyordu. Karşılıklı hoş bir sohbet olmadan yaşanan bir birlikteliğin tat vermeyeceğine inanıyordu, tenlerine dokunmadan önce düşüncelerine dokunuyordu. Casanova’nın Kadınları Baştan Çıkarma Sırları

5- Keyfine düşkün ve cömert olun

Casanova son derece keyfine düşkün bir adamdı. Birlikte olduğu kadınlara da bunu göstermekten kaçınmaz ve son derece cömert davranırdı. Sürpriz hediyeler alıp sevgilisini şımartmayı seviyordu.

6- Tüm duyularına hitap edin

Casanova kadınların tüm duyularına birden hitap etmeyi severdi. Evinde mis gibi kokması için yaseminler, sümbüller olurdu. Sevgililerini müzikallere götürürdü. Yemeğe gittiklerinde başlangıç olarak lezzetli aperatifler seçerdi (Çünkü ilk yenen şeyin lezzeti ağızda kalır). Evini lüks ve savurgan gözükecek şekilde donatırdı.

7- Aceleci davranmayın tadını çıkara çıkara sabırla hareket edin

Casanova bir kadını ne kadar arzu etse de hiç bir zaman aceleci davranmaz ve sabırla hareket ederdi. Yemek esnasında sevgilisine küçük bir öpücük kondurur ve ‘yemekten sonra’ diye fısıldardı. Böylece sevgilisinin yemek boyunca daha arzulu olmasını sağlardı.

8- Oyunbaz ve şakacı olun

Casanova şakalaşmayı ve oynaşmayı birlikte olmaktan daha çekici buluyordu. Fırsat buldukça küçük oynaşmalar yapmayı ihmal etmiyordu. Yemek esnasında parmağıyla sevgilisini beslemek gibi.

9- Spontane hareket edin

Casanova spontane hareket etmeyi ve karşısındakini şaşırtmayı severdi. Standart şeylerin dışına çıkıp spontane gelişen şeyler kadınları heyecanlandırır. Örneğin akşama doğru bir yerde sohbet ederken birden haydi gidiyoruz deyip onu güneşin batışının harika göründüğü bir yere götürmek. Ya da sabah alıp deniz kenarında bir kumsalda yürüyüşe götürmek gibi kendiliğinden gelişen şeyler heyecan vericidir.

10- Ona sürprizler yapın

Casanova doğru zamanda verilen bir hediyenin etkisinin ne kadar önemli olduğunu iyi bilirdi.  Güzel bir yemek ve sohbetten sonra sevgilisini onun için önceden alıp sakladığı hediyesinin yanına götürür ve hediyesini tesadüfen bulmasını sağlayarak ona sürpriz yapardı.


Ayrıca bakınız:

Erkekte cinsel gücü arttıran egzersizler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir